old clockDrodzy!

Rejestracja jest zamknięta. 

 

Wasza Ekipa Dragon Swing

dragon-clockDrodzy Lindyhopperzy!

Rejestracja na Dragon Swing 2018 rusza tradycyjnie 1 sierpnia o godzinie 20:00. Nasza strona jest już niemal w pełni uaktualniona.

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nasz fanpage.

 

Wasza Ekipa Dragon Swing

Drodzy Lindyhopperzy,

W tym roku Dragon Swing odbędzie się w dniach 21-25 listopada 2018.

Przyjedźcie do Krakowa aby bawić się w najpiękniejszych i najbardziej stylowych salach balowych w okolicy (Jak zawsze czeka na Was legendarna Kopalnia Soli Wieliczka i Stara Zajezdnia Kraków). 
 
Dołączcie do naszych zajęć i tasterów i rozwińcie swoje umiejętności lindyhopowe i solo jazzowe. W tym roku Solo Charleston & Vernacular Jazz będzie na 2 poziomach!
 
Rejestracja rusza tradycyjnie 1 sierpnia o 20:00.
 
 Wasza Ekipa Dragon Swing 
 
 
 
 
 
 

Rejestracja na Dragon Swing 2017 rusza tradycyjnie 1 sierpnia 2017 o godzinie 20:00. Najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji festiwalu postaramy się opublikować na naszej stronie miesiąc przed otwarciem rejestracji.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie choreograficznym o Zielonego Smoka. Aby wziąć udział w konkursie należy do muzyki swingowej przygotować choreografię w parze lub solo, nagrać ją, dodać film instruktażowy i przesłać na wskazany przez nas adres mejlowy. Nagrodą w konkursie jest full pass na Dragon Swing 2017 wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) w czasie trwania festiwalu, statuetka Zielonego Smoka i możliwość poprowadzenia tastera i zaprezentowania zwycięskiej choreografii podczas głównej imprezy w Kopalni Soli w Wieliczce. 

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/243891922761338/