Facebook

YouTube

Dragon Swing: Lindy Underground zbliża się wielkimi krokami! Jest to obecnie największa impreza Lindy Hop w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy na 8. edycję festiwalu. 4 dni warsztatów, 5 nocy szalonych imprez w nieziemskich salach balowych - tego nie można przegapić!

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 29 listopada - 3 grudnia 2017.

Szykujemy dla Was warsztaty Lindy Hop i Solo Jazz (każda grupa będzie miała w sumie 12 godzin zajęć nie licząc tasterów!) z międzynarodowymi instruktorami oraz dodatkowo sporo ciekawych tasterów, na które zapraszamy wszystkich - również posiadaczy party passów!

Jak zwykle czeka Was 5 niesamowitych imprez do białego rana w zapierających dech w piersiach miejscach z doskonałymi zespołami jazzowymi oraz DJ'ami. Po raz szósty z rzędu nasza sobotnia impreza odbędzie się 135 metrów pod ziemią - w wyjątkowej kopalni soli w Wieliczce.

Tym razem zdecydowaliśmy się troszkę zmienić harmonogram imprez dragonowych i dodać nowe wyjątkowe miejsce do naszej imprezowej mapy ;-) Czwartkowa impreza odbędzie się w zabytkowym budynku Starej Zajezdni na Kazimierzu. Całkowita powierzchnia tego obiektu to ponad 1000 m2!

Z przyjemnością informujemy, że nasza piątkowa potańcówka odbędzie się w Krakowskim Centrum Kongresowym ICE - ogromnym obiekcie położonym nad Wisłą ze wspaniałym widokiem na Zamek Królewski na Wawelu! W tym miejscu czekać na Was będzie 1000 m2 drewnianego parkietu do tańczenia ;-)

Zobaczcie filmik pokazujący, jak ciekawym miejscem jest ICE:

A tych, którzy jeszcze nie byli na festiwalu Dragon Swing zapraszamy do obejrzenia filmiku z jednej z ostatnich edycji :)

Do zobaczenia w Krakowie!

Harmonogram Rejestracja Zakwaterownie
Newsletter

News

Rejestracja na Dragon Swing 2017

14 Cze 2017 21:26Rejestracja na Dragon Swing 2017

Rejestracja na Dragon Swing 2017 rusza tradycyjnie 1 sierpnia 2017 o godzinie 20:00. Najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji festiwalu postaramy się opublikować na naszej stronie mie [ ... ]

Read more

Konkurs Choreograficzny o Zielonego Smoka 2017

14 Cze 2017 12:29Konkurs Choreograficzny o Zielonego Smoka 2017

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie choreograficznym o Zielonego Smoka. Aby wziąć udział w konkursie należy do muzyki swingowej przygotować choreografię w parze lub solo, nagrać ją [ ... ]

Read more

Dragon Swing już za 2 tygodnie!

02 Lis 2016 16:57Dragon Swing już za 2 tygodnie!

Witajcie, Zostało 14 dni do rozpoczęcia festiwalu! Wiemy, że niektórzy z was przyjeżdżają wcześniej, w związku z czym przygotowaliśmy pierwszą przypominajkę - najważniejsze rzeczy dotyc [ ... ]

Read more

Wyniki konkursu o Zielonego Smoka 2016

30 Paź 2016 13:35Wyniki konkursu o Zielonego Smoka 2016

W tym roku na konkurs Green Dragon Choreography  dostaliśmy od Was 22 filmy! Jest to dotychczasowy rekord, cieszymy się bardzo że z roku na rok coraz więcej osób bierze w nim udział. Po długi [ ... ]

Read more