• O festiwalu
  • Aktualności
  • Kontakt

1. Jestem na liście oczekujących na warsztaty. Czy mogę brać udział w samych imprezach?

Nie, jeśli Twoja rejestracja nie jest potwierdzona, nie możesz wziąć udziału w imprezach. Miejsca imprez mają ograniczenia co do ilości osób.

2. Moja rejestracja jest potwierdzona jednak moi znajomi są na liście oczekujących. Zwykle razem uczestniczymy w warsztatach, imprezach? Czy możecie ich przyjąć

Nie, jeśli Twoi znajomi zarejestrowali się zbyt późno, nie możemy ich przyjąć. Byłoby to nie w porządku w stosunku do osób zarejestrowanych wcześniej.

3. Wciąż czekam na Waszą wiadomość!

Prosimy o cierpliwość. Ze względu na dużą liczbę wiadomości w naszej skrzynce, potrzebujemy trochę czasu na odpisanie wszystkim.

4. Wciąż nie otrzymałem danych do płatności, a czekam już bardzo długo, czy moja rejestracja jest potwierdzona?

Najprawdopodobniej jesteś na liście oczekujących. Twoja rejestracja nie jest potwierdzona. Prosimy o cierpliwość. Postaramy się jak najszybciej wysłać Ci informację o statusie Twojej rejestracji.
 
5. Czy jednym przelewem mogę zapłacić za większą liczbę osób?

Tak, prosimy tylko o poinformowanie nas o tym, za kogo płacisz.
 
6. Podczas rejestracji wybrałem opcję zakwaterowania. Planuję przyjechać wcześniej/zostać dłużej  - czy mogę dokupić kilka noclegów aby mieszkać cały czas w tym samym miejscu? W jaki sposób mogę zapłacić za dodatkowe noclegi?
Zazwyczaj dokupienie dodatkowych noclegów jest możliwe. Wyślij nam w tej sprawie mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my wyślemy Ci dane do płatności.

7. Zapłaciłem już za zakwaterowanie, jednak chcę z niego zrezygnować. Czy otrzymam zwrot pieniędzy?

Reguły zwrotów pieniędzy są takie same jak w przypadku karnetów na warsztaty i imprezy. Prosimy o uważne przeczytanie Regulaminu.
 
8. Czy można rejestrować się bez partnera?

Tak, jednak szanse na uczestnictwo są znacznie większe w przypadku rejestracji w parze.
 
9. Podałem nazwisko partnera/partnerki w formularzu rejestracji jednak tylko ja otrzymałem wiadomość zwrotną.

W przypadku rejestracji w parze obydwoje partnerzy muszą wypełnić formularz. W przeciwnym wypadku rejestracja partnera jest nieważna.
 
10. Czy mogę zapłacić później?

Jeśli masz problem z płatnością lub wyjątkową sytuację życiową, skontaktuj się z nami a postaramy się znaleźć rozwiązanie problemu.
 
11. Czy w przypadku rejestracji na solo track mogę brać również udział w imprezach?

Tak, Full Pass na solo track pod tym względem nie różni się od zwykłego Full Passa.
 
12. Czy mogę zarejestrować się tylko na 3 lub 2 dni warsztatów (weekend)?

Nie, Full Pass jest niepodzielny, można zarejestrować się wyłącznie na 4 dni warsztatów.
 
13. Jak mogę zmienić szczegóły mojej rejestracji?

Wyślij mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my wprowadzimy zmiany o ile będzie to możliwe.