• O festiwalu
  • Aktualności
  • Kontakt

W tym roku - podobnie jak w poprzednich latach - zadbaliśmy o to, aby warsztaty, imprezy oraz noclegi były w niewielkiej odległości od siebie. Trzy imprezy odbędą się w DKK (Dom Kultury Kolejarza) przy ul. Św. Filipa 6, natomiast główna impreza odbędzie się w Kopalni Soli w Wieliczce, w komorze Warszawa.

Tradycyjnie zapewniamy noclegi wraz z wyżywieniem. Już teraz zarezerwowaliśmy wszystkie miejsca noclegowe w DKK oraz w pobliskim Hostelu Giraffe. Polecamy skorzystanie z tej opcji, ponieważ dzięki temu zaoszczędzicie dużo czasu na dojazdy. W ubiegłym roku wypełnienie miejsc noclegowych wynosiło 98%, a w pokojach wieloosobowych można było spotkać przedstawicieli kilkunastu krajów, co samo w sobie tworzyło niepowtarzalny klimat festiwalu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej, gdzie umieściliśmy informacje o instruktorach, poziomach warsztatów, zespołach, DJ-ach, zakwaterowaniu, wizach, dojeździe do Krakowa oraz otwarciu rejestracji.

Będziemy się starali na bieżąco aktualizować wszystkie informacje. Zachęcamy również do zapisania się na nasz newsletter - dzięki temu będziecie otrzymywać od nas najświeższe informacje dotyczące festiwalu.